Англійця, який напав на медіа-магната Мердока, ув'язнили

Англійця, який кинув миску з піною для гоління в медіа-магната Руперта Мердока під час парламентських слухань, засудили до 6 тижнів в'язниці.

Джонатан Мей-Боулз, який напав на медіа-магната Руперта Мердока під час парламентських слухань у справі газети News of the World, засуджений на шість тижнів в'язниці.

26-річний активіст з криком "жадібний мільярдер!" 19 липня кинув у Мердока миску, заповнену піною для гоління. Снаряд влучив у ціль, але ніяких травм, крім емоційної, магнату не заподіяв. На допомогу Мердоку тоді прийшла дружина, яка жбурнула миску назад - в нападника. У слуханнях у зв'язку з цим інцидентом був оголошений невелику перерву.

На додаток до тюремного терміну Мей-Боулза зобов'язали виплатити 15 фунтів компенсації шкоди жертві нападу і 250 фунтів судових витрат.

Нагадаємо, що слухання, на яких в Мердока полетіла миска з піною, стосувалися відносини власника газети News of the World до скандалу з прослуховуванням телефонів британців. Як з'ясувало слідство, журналісти видання зламували номера  людей, які їх цікавили, заради отримання найповнішої інформації безпосередньо від її носіїв.

У зв'язку з цим скандалом видання було закрито, а Мердок був змушений відмовитися від придбання акцій телеканалу Sky News.

Читайте також:

У скандального медіа-магната Британії запустили тарілкою з піною для гоління

Редактора відомого британського таблоїда The Sun звільнили через скандал

На піку медіаскандалу у Британії Мердок поїхав з Лондона

Таблоїди Руперта Мердока звинуватили у крадіжці даних Гордона Брауна

ВідеоАнглійця, який напав на медіа-магната Мердока, ув'язнили

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: