Ангола відмовилася приймати ізраїльського посла-гея

Дипломатичний скандал назріває між Анголою та Ізраїлем: африканська країна не хоче бачити у себе посла нетрадиційної орієнтації.

Президент Анголи вже протягом кількох місяців відмовляється приймати вірчі грамоти посла Ізраїлю Іцхака Януки.

Офіційно причина такої поведінки не називається, проте в МЗС Ізраїлю впевнені, що справа пов'язана з гомосексуальною орієнтацією нового посла, який з 1995 року перебуває в одностатевому шлюбі і має намір приїхати до Луанду зі своїм чоловіком - головою "Відкритого дому" ГЛБТ-общини Єрусалиму Майкі Гольдштейном.

За даними ізраїльської преси, влада Анголи не бажає доводити справу до дипломатичного скандалу, тому чиновники прямо не вимагають надіслати нового посла, але , тим не менше, роблять цілком прозорі натяки.

Не допомогла у вирішенні ситуації і згода Гольдштейна залишитися в Ізраїлі і не супроводжувати чоловіка під час його дипломатичної місії. В Анголі наполягають на тому, що для підтримки ізраїльсько-ангольських відносин на належному рівні необхідний більш досвідчений посол. У результаті Янука сам повідомив своєму керівництву, що відмовляється від призначення.

На офіційному сайті посольства Ізраїлю в Анголі досі опублікована біографія і фотографія старого посла Сагі Карні, який обіймав цю посаду з листопада 2008 року. Він одружений і є батьком двох доньок.

Читайте також:

У будівлі британського парламенту відбулося перше гей-весілля

Американський сенатор-борець з геями зізнався у гомосексуалізмі

В Уганді священик показував прихожанам гей-порно

Туреччина відкликала посла з Ізраїлю: країни посварилися через серіал

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: