Анкара спростовує інформацію про ультиматум Вашингтона щодо закупівлі російських С-400

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В Туреччині говорять, що ніякого ультиматуму немає.

Заступник міністра закордонних справ Туреччини Явуз Селім Кира спростував інформацію CNBC про те, що Вашингтон до кінця першого тижня червня вимагає анулювати закупівлю С-400.

Про це 22 травня повідомляє телеканал A Haber.

"На офіційному рівні нічого подібного не було. У березні США оновили свою попередню пропозицію щодо постачання зенітних ракетних комплексів Patriot. Насправді ми вважаємо, що йшлося про цю пропозицію", - підкреслив Кира.

Під час зустрічі з представниками турецьких ЗМІ в американській столиці заступник голови МЗС вказав, що Анкара не згодна із застосуванням санкцій США в рамках закону CAATSA ("Про протидію противникам Америки за допомогою санкцій"), оскільки договір із Москвою щодо постачання С-400 був укладений ще до ухвалення цього закону.

Нагадаємо, американський телеканал CNBC повідомив, що Сполучені Штати Америки закликають Туреччину відмовитися від купівлі російських зенітних ракетних комплексів С-400 протягом двох тижнів. Інакше Вашингтон погрожує створити Анкарі "великі проблеми".

Раніше Штати неодноразово закликали Туреччину відмовитися від купівлі російських зенітно-ракетних комплексів С-400. Інакше Анкарі пригрозили "серйозними наслідками": Штати не продадуть Туреччині ані F-35 (американський винищувач-бомбардувальник), ані Patriot (зенітно-ракетні комплекси).

Зазначимо, що міністр оборони Туреччини Хулуси Акар заявив, що Туреччина придбає у Росії зенітно-ракетні системи С-400 через нагальну потребу забезпечити безпеку країни. За його словами, розміщення С-400 в Туреччині розпочнеться в жовтні, а командування ЗС Туреччини пізніше визначить місця їх дислокації.

Відео Росія розгорнула в окупованому Криму новий батальйон зенітно-ракетних комплексів С-400

Їх розмістили на півночі півострова, неподалік міста Джанкой. Це вже четвертий такий батальйон, розміщений Росією на території Криму після анексії. Зенітно-ракетні комплекси С-400 здатні вражати цілі на відстані 400 кілометрів і на висоті до 30 кілометрів. 

Росія розгорнула в окупованому Криму новий батальйон зенітно-ракетних комплексів С-400

Залиште свій коментар

Вибір редакції