Аномалії по цілій планеті: 2019-й став другим найспекотнішим роком для людства. Інфографіка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Цьогоріч очікується ще більше температурних максимумів.

2019 рік був одним з найспекотніших – середні глобальні температури стали другими найбільшими за всю історію спостережень.

Про це повідомили у європейській службі моніторингу зміни клімату програми "Коперник"

"Останні п'ять років були п'ятьма найтеплішими за всю історію спостережень; останнє десятиліття було найтеплішим за всю історію спостережень", - заявив Жан-Ноель Тепо, директор служби у розмові з The New York Times. "Це, безумовно, тривожні ознаки", - наголосив він.

Така звістка не є раптовою на тлі повідомлень про рекордні рівні танення льодовиків та концентрації вуглекислого газу у атмосфері.

2019 року температурні рекорди зустрічалися по всій планеті. У більшості регіонів було тепліше за середні показники, а в Арктиці, Європі, Південній Африці підвищення було дуже значним.

Де в світі фіксували температурні аномалії, дивіться в інфографіці ТСН.ua:

Рекордно теплий 2019 інфографіка
ТСН.ua

Рекордсменом все ще залишається 2016. Втім тоді на клімат впливав потужний Ель-Ніньйо, який створює передумови для високих глобальних температур. Хоча це не завадило липню 2019-го побити рекорд цього року. Тоді у багатьох куточках світу було зафіксовано різноманітні погодні аномалії та природні катаклізми.

Зазначимо, останнім часом інформаційний простір сповнений різноманітними апокаліптичними передбаченнями щодо майбутнього людства та згубних наслідків кліматичних змін – починаючи від того, що їжі стане замало, до неминучого затоплення міст унаслідок збільшення рівня моря та повалення людської цивілізації. Що не так з більшістю прогнозів про зміни клімату та які з них правдиві - читайте у матеріалі ТСН.ua.

Відео Подарунок природи чи кліматична небезпека: незвично тепла зима панує в Україні

На всій території України синоптики фіксують теплу і безвітряну погоду. Подекуди вона сягає навіть 15 градусів. Комусь тепла зима до вподоби, а хтось визнає, що потепління небезпечне. То коли українцям чекати на сніг і морози - ТСН розкаже.  

Подарунок природи чи кліматична небезпека: незвично тепла зима панує в Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції