Аноніми в Інтернеті вирішили перетворити маніфест терориста Брейвіка на жарт

"Анонімус" закликає користувачів створювати свої власні копії маніфестів Брейвіка, вносячи в оригінал виправлення, щоб позбавити його сенсу і перетворити на жарт.

Анонімні користувачі Інтернету почали кампанію з заповнення Мережі підробленими маніфестами норвезького терориста Андерса Брейвіка. План дій в рамках "Операції ДеМаніфест" був опублікований на сервісі Paste Bin.

"Анонімус" закликає користувачів створювати свої власні копії маніфестів Брейвіка, вносячи в оригінал виправлення, щоб позбавити його сенсу і перетворити на жарт. Згідно з задумом організаторів "ДеМаніфеста", Інтернет заповниться підробленими текстами, що видаються за оригінал, і мета Брейвіка - поширення маніфесту і своїх ідей - виконана не буде.

"Ми - анонімуси. Ім'я нам - легіон. Ми не прощаємо вбивць. Ми не забуваємо жертв", - йдеться в тексті.

Інтернет-спільнота "Анонімус" походить від анонімних форумів, подібних популярному сайту 4chan.org. У співтовариства немає ні лідерів, ні постійних членів, ані будь-якої організаційної структури.

Заклики "Анонімуса" до тих чи інших дій неодноразово залучали велику кількість учасників. Так, на заклик користувачів 4chan відбувалися DDoS-атаки на сервера організацій, які відстоюють інтереси правовласників, "Анонімус" надавав підтримку торрент-трекеру The Pirate Bay і влаштовував акції проти Церкви Саєнтології.

Як відомо, Андерс Берінг Брейвік здійснив подвійний теракт у Норвегії 22 липня 2011. В результаті вибуху в Осло, влаштованого Брейвіком, загинули 8 людей. Після вибуху терорист напав на молодіжний табір на острові Утой, жертвами нападу стали 68 чоловік.

Перед терактами Брейвік опублікував в Інтернеті 1500-сторінковий маніфест "2083 - Європейська декларація незалежності".

"Кривава п'ятниця" в Норвегії - слідкуйте за подробицями тут

Читайте також:

Опубліковані фото упізнаних жертв кривавої бійні в Норвегії

Після кривавої бійні острів Утойя стане символом демократії

Норвезька поліція розшукує небезпечного психа, який ототожнює себе з Брейвіком

Норвезький терорист відвідував Білорусь

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: