Антикризовий план Обами веде США до банкрутства

Впливовий сенатор вважає, що план спасіння американської економіки може навпаки її знищити. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Джадд Грегг, один з найбільш впливових американських сенаторів, заявив, що антикризова програма президента Барака Обами, що передбачає виділення банкам і компаніям 787 млрд. доларів в якості економічної допомоги, веде США до економічного краху.

За його словами, в результаті цієї програми наступні покоління американців опиняться в країні, вартість життя в якій буде дуже високою.

Грегг також заявив, що не зазнає ніякого жалю через свою відмову обійняти посаду міністра торгівлі в уряді Обами.

Як повідомлялося, 26 лютого президент США Барак Обама представив бюджет на 2010 рік, покликаний вивести Америку з економічної кризи.

Розмір бюджету становить 3,6 трлн. доларів. При цьому очікується, що його дефіцит в поточному році стане найбільшим з часів Другої світової війни і сягне 1,75 трлн. доларів.

11 лютого верхня палата конгресу США у вівторок проголосувала за ухвалення плану зі стимулювання національної економіки, реалізація якого обійдеться федеральній скарбниці приблизно у 838 млрд. доларів.

Читайте також:

Обама представив "чесний бюджет" у 3,6 трильйона доларів

Обама пообіцяв вдвічі скоротити дефіцит бюджету

Антикризовий план Обами обвалив фондовий ринок

Рейтинги Обами падають

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: