Антиросійська істерія. У МЗС РФ прокоментували звинувачення в хакерських атаках в США

У відомстві вважають ситуацію політичним замовленням.

Заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков назвав заяви США про причетність РФ до хакерських атак очевидним політичним замовленням. За його словами, вони нагнітають безпрецедентну антиросійську істерію, передає ТАСС.

"Наші недруги продовжують спроби звинуватити Росію у втручанні у внутрішні справи США. Однак при цьому повністю заплющують очі на масове, з використанням усього арсеналу засобів масової інформації, втручання в американську передвиборчу кампанію з боку європейських політиків різного калібру," - сказав дипломат.

"Рекомендуємо американським силовикам і правоохоронцям більше звертати увагу на ці кричущі факти, не робити вигляд, що до проблеми "втручання у внутрішні справи США" вони не мають стосунку", - додав заступник глави МЗС РФ.

Нагадаємо, раніше глава виборчої кампанії Клінтон Джон Подеста заявив, що вважає Росію причетною до зламу електронної переписки, уривок з якої опублікував WikiLeaks.

Як відомо, російська група Fancy Bear причетна до кібернападів на поштові сервери Демократичної партії США. Хакер Guccifer 2.0, який взяв на себе відповідальність за крадіжку даних Національного комітету Демократичної партії США і комітету Демпартії з виборів до Конгресу, нещодавно виклав нову порцію конфіденційної інформації.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: