Антитерористичні навчання на Байконурі

Спільні оперативно-стратегічні командно-штабні навчання "Байконур-антитерор 2007" пройдуть на космодромі.

Байконур
Космодром Байконур. (Фото: tonnel.ru)
Спільні оперативно-стратегічні командно-штабні навчання "Байконур-антитерор 2007" пройдуть 26-28 вересня на космодромі Байконур в Казахстані, повідомив керівник Антитерористичного центру СНД Андрій Новіков.

"Під час навчань планується відпрацювати практичні питання організації проведення оперативно-розшукових заходів щодо виявлення диверсійно-терористичних груп і проведення спецоперацій зі звільнення заручників і нейтралізації терористів на екологічно небезпечному об'єкті, призначеному для забезпечення підготовки запусків космічних апаратів", - сказав Новіков.

Об'єктом для спецоперації вибраний киснево-азотний завод на території комплексу Байконур. За словами Новікова, в ролі умовних терористів будуть співробітники КДБ Білорусії, КНБ Казахстану і ФСБ Росії. 

"Задумом навчання передбачено умовне захоплення членами диверсійно-терористичної групи киснево-азотного заводу і його робочого персоналу в заручники. Буде відпрацьована організація оперативного штабу, і силами Центру спецпризначення ФСБ, буде проведена операція зі звільнення заручників і нейтралізації терористів на захопленому заводі", - розповів голова Антитерористичного центру. 

"Досвід з протидії терористичній загрозі на космодромі буде поширений і на інші країни світу, що мають аналогічні об'єкти", - додав він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: