Антиурядові протести докотилися до Мавританії

В антиурядовому мітингу у столиці країни взяли участь молоді люди, що скандували гасла "Ми голодні і хочемо хліба!", "Даєш гідне життя!".

 В столиці Мавританії Нуакшоті в п'ятницю, 25 лютого, пройшов мирний мітинг за участю більше тисячі чоловік, які вимагали проведення владою реформ, спрямованих на усунення соціальної несправедливості, поліпшення якості життя і зниження масштабів безробіття.

Як повідомляється, у мітингу взяли участь молоді люди, що скандували гасла "Ми голодні і хочемо хліба!", "Даєш гідне життя!", "Ні зростанню цін!". Лунало й гасло "Народ хоче падіння режиму!", яке стало надзвичайно популярним у ісламськмоу світі після революцій в Тунісі та Єгипті.

Мітингувальники наголошували, що не представляють будь-яку партію або плем'я. Правоохоронці, яких було дуже мало, не заважали проведенню мітингу, який пройшов без інцидентів.

Раніше у четвер, 24 лютого, прем'єр-міністр Мавританії Мулай ульд Мохаммед Лагдаф оголосив, що влада гарантує свободу вираження та маніфестацій. За його словами, уряд впритул займеться проблемою зайнятості, створивши до кінця цього року понад 17 тис. нових робочих місць, збільшить обсяги виробництва продовольчої продукції, а також розпочне реалізацію проекту з переселення в нове житло 100 тис. сімей.

В кінці січня президент Мохаммед ульд Абдель Азіз, який відчув зростання обурення серед незаможних верств, оголосив про зниження на 30 відсотків цін на продукти першої необхідності.

Мавританія відноситься до числа найменш розвинених країн арабського світу, де близько 50 відсотків від більш ніж тримільйонного населення живе за межею бідності.

Читайте також:

У Тунісі знов заворушення, поліція газом розігнала демонстрантів

Кот-д'Івуар опинився на межі громадянської війни

Прибічники Каддафі розстріляли демонстрантів після молитви

Африканські революції готові перекинутися до Європи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: