Апеляційний суд США знову призупинив дію міграційного указу Трампа

Для того, щоб суд змінив рішення, необхідно, щоб президент довів, що в'їзд певних людей "шкодитиме інтересам Сполучених Штатів".

Апеляційний суд другої інстанції США виніс рішення, яке продовжує призупинення указу президента Дональда Трампа щодо тимчасової заборони на в'їзд для громадян шести країн з переважно мусульманським населенням.

Про це інформує Укрінформ.

У тексті постанови суду йдеться, що, "за умов призупинення в'їзду для понад 180 млн громадян з шести країн, призупинення в'їзду для всіх біженців, а також зменшення ліміту на прийом біженців зі 110 тис. до 50 тис. у 2017-му фінансовому році, президент не забезпечив необхідних умов для реалізації делегованих йому повноважень".

Для того, щоб суд змінив рішення стосовно указу президента, необхідно, щоб глава держави навів достатньо доказів, що в'їзд визначеної категорії людей "шкодитиме інтересам Сполучених Штатів".

Таким чином, апеляційний суд США підтримав постанову, винесену в березні федеральним суддєю Гаваїв щодо блокування президентського указу, який тимчасово забороняв в'їзд громадянам Ємену, Ірану, Лівії, Сомалі, Судану й Сирії до США.

Перед цим, наприкінці травня апеляційний суд Річмонда, штат Вірджинія, залишив чинним рішення щодо блокування міграційного указу президента США.

Фотогалерея Плакати, гасла і прапори: США відбулися тисячні акції протесту проти протиміграційного указу Трампа (22 фото)

Відзначимо, що на відміну від попереднього міграційного указу, громадяни Іраку не потрапили в новий список обмежень, враховуючи провідну роль цієї країни у боротьбі з "ІГ". Крім того, чинні візи, видані раніше громадянам шести країн, залишаються в силі.

Новий міграційний указ Трампа також призупиняє програму прийому біженців США на термін протягом наступних 120 днів.

Раніше мін'юст США оскаржив рішення федерального судді Сіетла, який наказав призупинити дію антимиграцийнного указу Трампа.

27 січня президент США Дональд Трамп своїм указом заборонив прибуття в Штати громадян семи, населених переважно мусульманами, країн на 90 днів. Це рішення призвело до хвилі протестів в аеропортах по всій країні.

Ряд американських судів виніс постанови про призупинення скандального указу. До всього, Трамп звільнив виконувача обов'язків прокурора, яка критикувала антиміграційний указ.

ВідеоТрамп зустрівся з Папою Римським, який раніше критикував міграційну політику президента

Залиште свій коментар