Ядерний апокаліпсис в Японії очікується уже через кілька годин

Європа очікує дуже великої катастрофи у Японії уже через кілька годин. Системи охолодження на АЕС відмовили. Ситуація вийшла з-під контролю.

Японія бореться за виживання_37
Японія бореться за виживання
Європа заявила, що Японію очікує справжній апокаліпсис, причому, через кілька годин. Єврокомісар з енергетики Гюнтер Оттінгер заявив, виступаючи перед Європарламентом, що ситуація на японській АЕС "Фукусіма-1" вийшла з-під контролю.

За його словами , вже в найближчі години в Японії можуть статися катастрофічні події, які загрожують життю людей на острові. На АЕС відмовили системи охолодження, і "ми зараз знаходимося між катастрофою і дуже великою катастрофою", доповів єврокомісар, пожалівшись при цьому, що з Японії надходить дуже мало інформації.

За розпорядженням прем'єр-міністра Японії Наото Кана у всіх районах країни будуть проводитись вимірювання рівня радіації, а населенню надаватися точна інформація про ситуацію в зв'язку в аварією на АЕС "Фукусіма-1".

Глава МАГАТЕ, японець за національністю Юкія Амано назвав ситуацію "дуже серйозною" і сказав, що найближчим часом відвідає Японію, щоб отримати інформацію про реактори на атомній електростанції з перших рук. Амано підтвердив дані про пошкодження активних зон трьох ядерних реакторів на АЕС "Фукусіма-1".

Тим часом, багато країн заявили про евакуацію своїх громадян з Японії. В той час українці в Токіо вже кілька днів сидять на валізах і чекають евакуації. Про це 16 березня кореспонденту ТСН.ua розповіла українська туристка Вікторія Федіна, яка на даний момент перебуває в Токіо.

Зв'язатися з журналістами її підштовхнуло те, що по українському телебаченню передають, ніби наші громадяни в Японії не просять допомоги і не звертаються до консульства.

Насправді українці телефонують до консульства щодня, стверджує Вікторія. На відміну від японців, вони добре знають, що таке аварія на атомній станції, тому хочуть якнайшвидше залишити країну. Японці ж лишаються спокійними: вони відмінно знайомі із землетрусами, але практично не мають поняття, що таке радіоактивне зараження.

Слідкуйте за новинами про наслідки потужного землетрусу і цунамі в Японії тут.

Читайте також:

Українці в Японії: влада кинула нас напризволяще

"Японський Чорнобиль": на "Фукусімі" почало плавитися ядро реактора

WikiLeaks розсекретив ядерну катастрофу в Японії: ситуація майже критична

Нова пожежа спалахнула на четвертому енергоблоці АЕС "Фукусіма-1"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: