Apple хоче використовувати iPhone замість паспортів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Компанія вже отримала необхідний дозвіл у Бюро реєстрації патентів і торгових марок США.

Компанія Apple зареєструвала патент на використання своїх смартфонів в якості заміни документів, що посвідчують особу, в тому числі паспортів.

Про це повідомило видання Apple Insider.

"Компанія Apple розглядає можливість використання iPhone в якості засобу ідентифікації особистості для користувачів з використанням захищеної системи зберігання даних, яка працює з системою RFID, що має потенціал для використання смартфона як альтернативи паспорту", - йдеться у повідомленні.

Компанія вже отримала необхідний дозвіл у Бюро реєстрації патентів і торгових марок США.

Система працюватиме за допомогою радіоприймачів малого радіусу дії RFID або NFC, а також захищеного елементу для зберігання даних з можливістю обробки даних.

Фотогалерея Подвоєна продуктивність і нові функції: Apple представила оновлення для iOS і MacOS (10 фото)

Пристрій отримує у відповідному органі влади частину інформації, яка посвідчує особу (наприклад, водійських прав або паспорту). Після цього, він здійснює відповідний запит до цього органу та отримує дозвіл на зберігання у своєму захищеному елементі необхідного документа.

ВідеоДівчина з Коломиї стала співзасновницею додатку, який Apple визнала одним з найкращих 2017 року

Віртуальний тату-салон дозволить будь-кому, в будь-якій точці земної кулі миттєво сфотографувати себе з будь-яким татуюванням. І після такої приміри подумати, чи варто робите справжнє.

Дівчина з Коломиї стала співзасновницею додатку, який Apple визнала одним з найкращих 2017 року

Як вважають в Apple, така система може використовуватися приватними компаніями, наприклад, для пропуску на об'єкти, а також для паспортного контролю під час подорожей.

Нагадаємо, в серпні 2017 Samsung вперше обігнав Apple по прибутку. Тоді третє місце посіла Lenovo Motorola, а Huawei була лише на четвертому місці.

Вибір редакції