Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Соратник Порошенка пояснив, чому "Рошен" намагався вийти в офшори

Не так просто продати компанію у країні, де іде війна.

Представники компанії "Рошен", що належить президентові Петру Порошенку, хотіли вивести її в офшор через неможливість продати таку потужну компанію, якщо вона "прописана" в Україні, вважає народний депутат Володимир Ар`єв.

За його словами, "намір мінимізувати податки від продажу компанії в європейській юрисдикції не можна вважати за злочин".

Він пояснив, що йдеться про компанію "Рошен", яку колись Порошенко пообіцяв продати, та досі не зміг. Вона є надто потужним та дорогим активом, а через нестабільну політичну ситуацію та війну продати її комусь 2014-2015 року можливо було лише за кордоном.

"І тоді юристи, яким було поставлене завдання знайти найменші ставки оподаткування в межах європейської системи, просто почали шукати. От і все. Я вже не кажу, що це абсолютно не могло стосуватися оподаткування діяльності підприємства в Україні, яке платить мільярди гривень в бюджет. Але кому це цікаво,"- пише політик.

Це треба бути талановитим маніпулятором щоб втюхати намір мінімізувати податків від продажу в європейській(!) юрисдикції...

Опубликовано Volodymyr Ariev 5 ноября 2017 г.

Нагадаємо, з ранку повідомлялося про нове масштабне журналістське розслідування Paradise Papers ("Файли з райських островів"), оприлюднене одночасно в усьому світу. ЗМІ отримали до рук дані офшорної компанії, що допомагає своїм клієнтам мінімізувати податки. Майже вісім трильйонів євро перевели на офшорні рахунки найбагатші люди світу, серед яких згаданий і президент України Петро Порошенко, представники якого хотіли створити офшор на острові Мен, але їм відмовили.

Залиште свій коментар

Вибір редакції