Арабські країни зберуться на екстрене засідання у зв'язку з захопленням "Флотилії свободи"

Зустріч, з ініціативою проведення якої виступила Палестинська національна адміністрація, пройде на рівні постійних представників.

Ліга арабських держав (ЛАД) проведе 1 червня екстрене засідання на рівні постійних представників для вироблення єдиної загальноарабської позиції із захоплення ізраїльськими військами "Флотилії свободи".

Зустріч, з ініціативою проведення якої виступила Палестинська національна адміністрація, пройде на рівні постійних представників.

Нагадаємо, ізраїльський спецназ у ніч на 31 травня провів операцію з перехоплення "Флотилії свободи" з шести судів, у складі якої в блокований палестинський анклав з гуманітарним вантажем прямували щонайменше 600 правозахисників, в більшості своїй - громадяни Туреччини. За різними даними, число жертв ізраїльської спецоперації становить від 9 до 19 осіб, десятки отримали поранення.

Серед учасників "Флотилії свободи" чимало представників арабських країн, у тому числі 10 алжирських депутатів, про долю яких поки немає достовірної інформації.

ЛАГ виступила із засудженням ізраїльської атаки, назвавши її "терористичним актом".

У свою чергу генсек ЛАД Амр Муса поставив під сумнів доцільність непрямих палестино-ізраїльських мирних переговорів, які проходять в даний час.

Не виключено, що арабські країни можуть рекомендувати палестинцям призупинити контакти з Ізраїлем.

Читайте також:

У світі розпочалася хвиля антиізраїльських мітингів

Радбез ООН почала термінові консультації по нападу Ізраїлю на гуманітарну місію

При атаці військ Ізраїлю на гуманітарний караван загинули 19 осіб

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: