Арабські революції перекинулися на Йорданію

У центрі Аммана студенти розбили наметовий табір і пообіцяли, що не підуть, поки в країні не проведуть політичні реформи. Прихильники влади закидали їх камінням.

У центрі столиці Йорданії Аммана сталися зіткнення між кількома сотнями демонстрантів, переважно студентів, і прихильниками короля Абдалли.

Багато маніфестантів отримали поранення, коли прихильники короля почали кидати в них камінням.

Напередодні студенти і безробітна інтелігенція оголосили про створення "Руху 24 березня" і поклялися, що не підуть із центру Аммана доти, поки не доб'ються відставки прем'єр-міністра Мааруфа аль-Бахіта.

Молодь розбила наметовий табір на одній з центральних площ міста. "Ми ситі переслідуваннями! Народ хоче ліквідації спецслужби!", "Йорданія вставай, прийшла твоя черга на революцію!" - такі заклики лунали допізна.

За словами очевидців, натовп вимагав також денонсації мирного договору з Ізраїлем.

Напередодні король Йорданії Абдалла Другий дорікнув прем'єр-міністру Мааруфа аль-Бахіту в затягуванні політичних реформ.

"Дні гніву" в Йорданії розпочалися майже одночасно з подіями в Тунісі. Опозиція під керівництвом Фронту ісламського дії домоглася в січні відставки непопулярного кабінету технократів на чолі з Саміром ар-Ріфаї.

Проте король призначив на місце нового прем'єра колишнього шефа служби національної безпеки, включивши при цьому в уряд кількох міністрів з лівих і центристських партій, а також помірного ісламіста.

Читайте також:

Кривава демонстрація у Сирії: від куль гинуть навіть діти

Влада Саудівської Аравії відрізатиме пальці політичним інтервентам

Африканські революції готові перекинутися до Європи

Мати тунісця, після смерті якого повстали арабські країни, пишається сином

ВідеоАрабські революції перекинулися на Йорданію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: