Арабський принц помер у Лондоні за незрозумілих обставин

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Правоохоронці не можуть пояснити причину смерті 39-річного шейха.

У столиці Великої Британії знайдений мертвим 39-річний Халід Аль-Касімі. Це останній з-поміж синів правителя емірату Шарджі в ОАЕ, повідомляє CNN.

На батьківщині принца офіційно підтвердили його смерть і оголосили триденну жалобу. Наразі відомо, що чоловіка знайшли мертвим у його приватній оселі в престижному районі Найтсбридж у Лондоні.

Британська поліція не може пояснити, за яких обставин помер Халід Аль-Касімі. Розтин його тіла також не допоміг зрозуміти причин цієї смерті. Правоохоронці кваліфікують цю загадку, як "смерть за нез’ясованих обставин". Наразі немає навіть розуміння, чи йдеться про природню смерть, нещасний випадок чи вбивство або самогубство.

Померлий шейх був модельєром і засновником власного дизайнерського бренду Qasimi. Халід Аль-Касімі переїхав до Великої Британії у віці 9 років, здобув там освіту та налагодив бізнес із виготовлення одягу. У родині він міг претендувати на спадкове очолення емірату Шарджі, однак сам вважав себе "занадто західною" людиною для життя в Еміратах, але й "занадто близькосхідною" для західної цивілізації.

ВідеоАрабські шейхи випробували перше в світі літаюче таксі без кермувальника

Залиште свій коментар

Вибір редакції