Arctic Sea не дозволили зайти в іспанський порт

Іспанська влада теж відмовилася прийняти суховантаж, навколо якого уже більше, ніж два місяці, будуються скандальні історії.

Влада Іспанії у п'ятницю, 18 вересня, не дала дозвіл на захід Arctic Sea у порт Лас-Пальмаса.

Причину відмови генеральний департамент торгового флоту Іспанії офіційно не пояснив.

На думку представників адміністрації порту, заборона може бути викликаний технічними неполадками, знайденими на Arctic Sea і представляючими загрозу для інших судів, що знаходяться в Лас-Пальмасі.

Раніше повідомлялося, що Arctic Sea одержав дозвіл на захід в порт і повинен прибути в Лас-Пальмас 18 вересня в 22:00.

Нагадаємо, суховантаж Arctic Sea, під прапором Мальти, в липні 2009 року вийшов з Фінляндії до Алжиру з вантажем деревини. У порт призначення судно, на борту якого був екіпаж з 15 росіян, у встановлений час - 4 серпня - не прибуло. 16 серпня Arctic Sea був знайдений моряками Чорноморського флоту РФ біляостровів Кабо-Верде.

З'ясувалося, що Arctic Sea був ще в кінці липня захоплений групою з восьми чоловік. Пірати були узяті під варту і переправлені до Росії. Більшість членів екіпажа Arctic Sea також була вивезена на батьківщину.

Після того, як Arctic Sea був звільнений, на борт судна прибула група слідчих СКП РФ. Слідчі заходи на суховантажі були завершені 16 вересня. 17 вересня судно повинне було в порту Лас-Пальмаса бути передане владі Мальти, під прапором якої воно ходило. Проте влада Мальти прийняти Arctic Sea відмовилися.

Читайте також:

Встановлене точне місцезнаходження захопленого піратами Arctic Sea

Викуп за Arctic Sea оцінили в півтора мільйона доларів

Суховантаж Arctic Sea знайшла берегова охорона Кабо-Верде

Суховантаж "Arctic Sea" був захоплений піратами в європейських водах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: