Арешт Березовського оскаржили

Захист Бориса Березовського оскаржив заочний арешт підприємця, який переховується у Великобританії, повідомив адвокат Андрій Боровков.

Захист Бориса Березовського оскаржив заочний арешт підприємця, який переховується у Великобританії, повідомив агенції РИА "Новости" адвокат Андрій Боровков.

"Сьогодні ми подали касаційну скаргу на заочний арешт Березовського в рамках нової справи про розкрадання 13 мільйонів доларів в "СБС-Агро", - сказав він у п'ятницю.

Басманний суд Москви 7 серпня видав шосту санкцію на заочний арешт Березовського.

Ордер на арешт Березовського
Архів
Адвокати оскаржили заочний арешт Бориса Березовського
За словами захисника, в касаційній скарзі адвокати просять визнати ухвалу Басманного суду за незаконну і необґрунтовану.

"Ми також просимо Мосміськсуд направити клопотання Генпрокуратури про заочний арешт Березовського на новий розгляд для того, щоб суд дав нову оцінку нашим доводам", - повідомив Боровков.

Перша санкція на заочний арешт збіглого підприємця була видана в 1999 році в рамках "справи "Аерофлоту".

При арешті суд врахував, що у разі обрання іншого запобіжного заходу Березовський "може продовжити займатися злочинною діяльністю, чинити тиск на свідків і знищити докази по справі". Суд також взяв до уваги, що підприємець ще в 2001 році покинув Росію і не має наміру повертатися.

Березовський 20 липня 2007 року був оголошений у федеральний і міжнародний розшук. Крім того, суд врахував, що збіглому підприємцю пред'являються звинувачення у тяжких злочинах, за які передбачено покарання понад десять роки позбавлення волі.

В кінці липня Генпрокуратура РФ заочно пред'явила Березовському звинувачення в розкраданні більше 13 мільйонів доларів "СБС-АГРО". По справі він проходить як організатор злочинної групи. Слідство стверджує, що гроші були викрадені з метою придбання нерухомості на Середземноморському побережжі у Франції.

Відносно Березовського збуджені 11 кримінальних справ. Генпрокуратура неодноразово направляла до Великобританії запити про його екстрадицію, проте позитивної відповіді не одержувала. Адвокати чекають, що найближчим часом Березовському будуть пред'явлені нові звинувачення.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: