Арешт "терориста №1" в Індонезії

Індонезієць Абу Дужана пробув "терористом номер один" лише тиждень. Повідомляється, що його нещодавно схопили й наразі допитують.

В Індонезії заарештовано „терориста номер один” Абу Дужана, повідомляє австралійське радіо, посилаючись на джерело в елітному антитерористичному „Підрозділі-88” індонезійської поліції.

За його даними, главу воєнізованого крила регіональної терористичної організації „Джемаа ісламія”, що діє по всій Південно-Східній Азії, затримали під час поліцейського рейду у провінції Центральна Ява разом з кількома бойовиками, і зараз його допитують.

Індонезійські ЗМІ поки не підтверджують факт арешту Абу Дужани, повідомляючи лише про можливість того, що він знаходиться серед затриманих.

Через настання ночі отримати офіційне підтвердження чи спростування від індонезійської влади не вдалося.

Дужана, що давно вступив у пов’язану з „Аль Каїдою” „Джемаа ісламія”, було оголошено індонезійською владою „терористом номер один” лише тиждень тому. Раніше правоохоронні органи та спецслужби країни вважали пріоритетним завданням знаходження малайзійця Нурдін Топа, що переховувався в Індонезії, однак отримані розвіддані вказали, що Дужана представляє ще більшу небезпеку.

За даними місцевих ЗМІ, останній нещодавно очолив воєнізоване крило „Джемаа ісламія”, яке складається приблизно зі ста бойовиків, і несе відповідальність за смерть великої кількості мирного населення країни.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: