В Пакистані затримали декілька високопоставлених талібів

Прес-секретар пакистанських талібів і чотири їх ватажка арештовані в районі Сват. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Пакистанські сили безпеки в долині Сват на північному заході країни затримали головного представника талібів Мусліма Хана, а разом з ним арештовано ще високопоставленого командира Махмуд Хан і також польові командири бойовиків - Абдул Рахман, Фазил Гафар, Сартай.

У заарештованих вилучена велика сума грошей в пакистанських рупіях, еквівалентна більш ніж 120 тис. доларів.

Проведена ще британцями в 1890 роки лінія Дюранда, яка позначає кордон між Афганістаном і сучасним Пакистаном, є номінальною. Щодня сотні афганців і пакистанців перетинають її без якого б то не було контролю, вирушаючи в суміжну державу по своїх справах. Таліби також постійно мігрують то до Пакистану, або до Афганістану залежно від того, наскільки інтенсивно проти них ведуться бойові дії в одній з країн.

Нагадаємо, що цього літа армія Пакистану провела масштабну антитерористичну операцію в долині Сват. Метою операції було знищення глави екстремістського угрупування Мехсуда і бійців його формувань. На початку серпня західні ЗМІ із посиланням на пакистанські спецслужби повідомили, що Мехсуд вбитий. В кінці серпня в долині Сват пакистанські військові знищили табір з підготовки терористів-смертників.

Читайте також:

Пакистанські таліби підтвердили загибель Байтулли Мехсуда

Пакистанські війська розпочали спецоперацію проти Талібану

У Пакистані продемонстрували учнів дитячої "школи смертників"

ВідеоАрешт високопоставлених талібів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: