Арештовані двоє підозрюваних у справі про катастрофу "Булгарії"

Глава компанії-суборендаря затонулого теплохода та старший експерт Камської філії Російського річкового регістра заарештовані. Їм загрожує 10 років в'язниці.

У справі про загибель "Булгарії" заарештовані двоє людей. Слідом за главою компанії-суборендаря затонулого теплохода Світланою Інякіною під варту взято до 10 вересня старшого експерта Камської філії Російського річкового регістра Яків Івашов. Обидва вони були затримані ще напередодні.

НАЗВАНО ОСНОВНІ ВЕРСІЇ КАТАСТРОФИ ТЕПЛОХОДА "БУЛГАРІЯ"

Проти Інякіної порушено кримінальну справу за статтею "Виробництво, зберігання, перевезення, виконання робіт або надання послуг, що не відповідають вимогам безпеки".  

Проти Івашова - за статтею КК РФ "Надання послуг, що не відповідають вимогам безпеки, що призвело з необережності до смерті двох і більше осіб". В обох випадках максимальне передбачене покарання - 10 років позбавлення волі.

ПІДВОДНЕ ВІДЕО ІЗ ЗАТОНУЛОГО ТЕПЛОХОДУ "БУЛГАРІЯ"

Свою провину, між тим, експерт не визнає: "Я не згоден з клопотанням про арешт, бо не вважаю себе винним. Документи представлені слідчим у спотвореному вигляді. Слідчий не уявляє чітко мою роботу. Судно експлуатувалося цілий місяць після того, як я видав документи ", - заявив Івашов у суді.

На місці загибелі теплохода, на борту якого на момент катастрофи перебували 208 людей, тривають пошукові роботи.

Загальна кількість підтверджених жертв трагедії зросла до 104 осіб. На даний момент знайдені тіла 64 жінок, 19 чоловіків і 21 дитини. Доля 25 людей залишається невідомою.

КАПІТАН РОСІЙСЬКОГО СУДНА РОЗПОВІВ, ЧОМУ НЕ РЯТУВАВ ЛЮДЕЙ З "БУЛГАРІЇ"

Основна версія трагедії - поєднання несприятливих чинників: технічна несправність і перевантаженість судна, а також штормова погода.

"Булгарія", що прямувала на екскурсійний маршрут Болгар - Казань, затонула на Куйбишевському водосховищі вдень 10 липня.

Теплохід отримав нахил вправо і за кілька хвилин пішов на дно. З тих, що знаходилися на борту людей врятувати вдалося тільки 79 осіб: серед них тільки 11 дітей, а також 29 жінок і 39 чоловіків - на допомогу їм прийшов інший теплохід, "Арабелла".

Читайте також:

Названо основні версії катастрофи теплохода "Булгарія"

У каюті сім'ї, якій вдалося врятуватися з "Булгарії", не зачинялося вікно

Теплохід "Булгарія" вже тонув чотири роки тому в тому ж місці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: