Археологи знайшли покинуту ділянку Великої китайської стіни

Приблизно 20-кілометрову ділянку було виявлено в північно-східній провінції Ляонін. В даний час вона практично повністю знаходиться в руїнах.

Китайські археологи виявили занедбані руїни Великої стіни.

Приблизно 20-кілометрову ділянку було виявлено в північно-східній провінції Ляонін, в гірських районах повіту Суйчжун. У цьому регіоні стіна перебудовувалася за часів династії Мін (1368 - 1644), але в даний час вона практично повністю знаходиться в руїнах. Фрагменти стіни були розібрані або зруйнувалися за довгі століття нехтування.

За словами археологів, місцеві жителі навіть забули про те, що тут раніше проходила Велика стіна, і стали використовувати камені і цеглу при будівництві власних будинків.

За останні роки в провінції Шеньсі археологами також була виявлена ділянка Великої Китайської стіни довжиною 700 км, побудована за часів династії Цинь (221 - 206 рр. до н.е.), династій Західна Хань (206 до н. Е.-220 р. н. е.) та Сунь (581-618 рр.. н.е.).

Комплекс споруд Великої Китайської стіни, призначений для захисту від північних кочівників, складався протягом півтора з гаком тисячоліть, починаючи з династій Цинь і Хань і закінчуючи династією Мін (1386-1644 роки). Стіна знаходиться з 1987 року під захистом ЮНЕСКО.

Стіна повинна була служити крайньою північною лінією можливої ​​експансії самих китайців, вона повинна була оберігати підданих "Серединної імперії" від переходу до напівкочового способу життя, від злиття з варварами. Стіна повинна була чітко зафіксувати кордони китайської цивілізації, сприяти консолідації єдиної імперії, щойно складеної з ряду завойованих царств.

Читайте також:

У центрі Києва з'явиться своя Стіна плачу

Археологи знайшли Велику в'єтнамську стіну

В Єрусалимі розкопали стіну царя Соломона

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: