Архієрейський собор обрав кандидатів в патріархи

Архієрейський собор Російської православної церкви обрав трьох кандидатів на Московський патріарший престол. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Архієрейський собор Російської православної церкви обрав трьох кандидатів на Московський патріарший престол. Ними стали митрополит Смоленський і Калінінградський Кирило, митрополит Калузький і Боровський Климент і митрополит Мінський і Слуцький Філарет.

За підсумками голосування, які оголосив в прямому ефірі телеканалу "Вести" глава рахункової комісії Архієрейського собору митрополит Єкатеринодарський і Кубанський Ісідор, патріарший місценаглядач митрополит Кирило набрав 97 голосів, управляючий справами Московської патріархії митрополит Климент - 32, а глава Білоруської православної церкви митрополит Філарет - 16 голосів. Четвертим йшов митрополит Крутицький і Коломенський Ювеналій, що набрав 13 голосів.

Всього в голосуванні взяли участь 198 з 202 архієреїв Московського патріархату - четверо ієрархів з різних причин не змогли взяти участь у форумі. Один бюлетень з 198 був визнаний недійсним, зіпсованих не було.

Ім'я нового глави РПЦ назве Помісний собор, який відбудеться 27-29 січня за участю делегатів від кліра, чернецтва і мирян.


Читайте також:
Глава УПЦ МП відмовився бути кандидатом на патріарший престол
У Росії замироточив портрет Алексія II
Як РПЦ вирішить українське питання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: