"Арізонському стрільцю" висунуто офіційне обвинувачення

22-річному Лофнеру загрожує тюремне ув'язнення. Якщо в майбутньому його звинуватять у вбивстві, то на нього може очікувати смертна кара.

Велике федеральне журі суду штату Арізона пред'явило Джареду Лофнеру офіційні звинувачення у замаху на вбивство депутата конгресу Габріель Гіффордс і двох її помічників, в яких він стріляв 8 січня в місті Тусон.

Ці звинувачення загрожують 22-річному Лофнеру довічним тюремним ув'язненням. Якщо в майбутньому його звинуватять у вбивстві, то на нього може очікувати смертна кара.

Гіффордс 8 січня під час зустрічі з виборцями в місті Тусон (штат Арізона) отримала кульове поранення в голову, крім того, Лофнер вбив шістьох, включаючи суддю і 9-річну дівчинку, і поранив ще 13 осіб.

Протягом тижня Гіффордс перебувала в критичному стані, потім лікарі повідомили, що вона йде на поправку.

"Висунуті сьогодні звинувачення - лише початок нашого судового процесу. Ми робимо все для того, щоб забезпечити ретельність нашого розслідування і домогтися справедливості для жертв та їхніх сімей", - заявив прокурор Денис K. Берк.

Як повідомлялося, лікарі зробили Гіффордс успішну операцію на очній западині. Вона була необхідна, оскільки уламки роздробленої при пострілі кістки загрожували окові Гіффордс. Але лікарі не наважилися робити операцію одразу, оскільки Конгресвумен була в критичному стані.

Напередодні лікарі констатували поліпшення самопочуття Гіффордс і заявили, що оцінюють її стан вже не як критичний, а як важкий.

Нинішня операція для пораненої - не остання, відзначають лікарі, але дату наступного хірургічного втручання поки не називають.

Процес одужання пацієнтів з пораненнями такого типу - складний і тривалий, найчастіше затягується на багато місяців. Навіть якщо загроза смерті мине, лікарі не можуть гарантувати повного відновлення всіх функцій головного мозку. Куля увійшла конгресмен в потилицю і вийшла трохи вище надбрівної дуги, вразивши ділянку головного мозку, що відповідає за мову. Життєво важливі центри зачеплені не були.

Читайте також:

"Арізонському стрільцю" загрожує смертна кара

Оприлюднено фото спільника "Арізонського стрільця"

Замах на члена Конгресу США скоїв параноїк, який начитався Гітлера і Маркса

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: