Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Армія Асада домовилась про капітуляцію з антиурядовими силами на півдні Сирії

Цьому передували потужні двотижневі авіаудари з боку Асада то його союзника – Росії.

Сирійська армія президента Башара Асада домовилась про капітуляцію антиурядових сил на півдні країні в провінції Дараа.

Про це повідомляє агентство AFP.

"Досягнуто домовленості між сирійським урядом і "терористичними групами", яка включає в себе "передачу важкого і середнього озброєння у всіх містах і селищах", - йдеться у повідомленні сирійського державного інформаційного агентства.

Ті бойовики, які відмовляться керуватися домовленостями, будуть відправлені разом з родинами до провінції Ідліб, яка перебуває під контролем антиурядових сил. Самі ж вони заявляють, що ця угода була "найкращим способом зберегти життя своїх бійців".

Також в угоді зазначається, що сирійська армія візьме під свій контроль всі спостережні пункти вздовж сирійсько-йорданського кордону. Також антиурядові сили віддадуть під контроль Асада близько 30 населених пунктів.

За даними ООН, з початку наступу 19 червня та авіаударів на півдні Сирії свої домівки були змушені покинути близько 320 тисяч осіб.

ВідеоПівсотні цивільних загинуло внаслідок авіаударів сирійських урядових військ

Підтримувані Кремлем сирійські урядові війська завдали десятки авіаударів по південному заходу країни. Серед мирних мешканців – 46 загинули, зокрема, п'ятеро дітей. Всі вони ховалися від бомбардувань у підвалах. Сили Ассада почали наступ на утримуване повстанцями місто Дар'а – на кордоні з Йорданією - ще минулого тижня. 

Півсотні цивільних загинуло внаслідок авіаударів сирійських урядових військ

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції