Армія Киргизії перейшла на бік опозиції

ЗС і прикордонна служба Киргизії тепер підпорядковуються тимчасовому уряду Рози Отунбаєвої.

Збройні сили і прикордонна служба Киргизії перейшли на бік лідера тимчасового уряду Рози Отунбаєвої.

Про це заявив міністр оборони тимчасового уряду Ісмаїл Ісаков.

Раніше під тиском опозиції у відставку подав кабінет міністрів Киргизії, замість якого було сформовано уряд народної довіри.

У ряді міст встановлена опозиційна влада. Міністр фінансів тимчасового уряду Темір Сарієв заявив, що протягом дня в Киргизії буде встановлений жорсткий контроль за всіма фінансовими потоками.

Місцезнаходження президента Киргизії Курманбека Бакієва залишається невідомим. Раніше повідомлялося, що він ховається в південній столиці країни місті Ош, проте опозиціонерам виявити його там не вдалося. За словами Отунбаєвой, в даний час Бакієв знаходиться в Джалал-Абаді, розташованому в 60 кілометрах від Оша.

Також Отунбаєва стверджує, що Бакієв збирає на півдні країни своїх прихильників і організовує опір. На її думку, президент не має наміру подавати у відставку. Раніше вона заявляла, що нічого не знає про місцезнаходження Бакієва.

Передбачається, що уряд народної довіри буде керувати Киргизією протягом півроку. За цей час буде підготовлена нова конституція країни і створені умови для демократичних виборів. На даний час парламент Киргизії розпущений, а тимчасовий уряд видав декрет, у відповідність з якою вона наділяється президентськими і урядовими повноваженнями.

Масові заворушення в Киргизії, в результаті яких опозиція захопила владу в країні, почалися 6 квітня. День по тому колона демонстрантів прорвалася до центру Бішкека і захопила будинок уряду, також опозиціонери увійшли до будівлі адміністрацій ряду інших міст. У результаті масових заворушень загинуло понад 70 людей, кілька сотень отримали різні травми.

Читайте також:

Міліція Киргизії перейшла на сторону опозиції

У Киргизії повалена влада: 68 убитих, 500 поранених

Урядові ЗМІ Киргизії: Бакієв знаходиться на півдні країни

Президент Киргизії готується дати бій опозиції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: