Армія Киргизії перейшла на бік опозиції

ЗС і прикордонна служба Киргизії тепер підпорядковуються тимчасовому уряду Рози Отунбаєвої.

Збройні сили і прикордонна служба Киргизії перейшли на бік лідера тимчасового уряду Рози Отунбаєвої.

Про це заявив міністр оборони тимчасового уряду Ісмаїл Ісаков.

Раніше під тиском опозиції у відставку подав кабінет міністрів Киргизії, замість якого було сформовано уряд народної довіри.

У ряді міст встановлена опозиційна влада. Міністр фінансів тимчасового уряду Темір Сарієв заявив, що протягом дня в Киргизії буде встановлений жорсткий контроль за всіма фінансовими потоками.

Місцезнаходження президента Киргизії Курманбека Бакієва залишається невідомим. Раніше повідомлялося, що він ховається в південній столиці країни місті Ош, проте опозиціонерам виявити його там не вдалося. За словами Отунбаєвой, в даний час Бакієв знаходиться в Джалал-Абаді, розташованому в 60 кілометрах від Оша.

Також Отунбаєва стверджує, що Бакієв збирає на півдні країни своїх прихильників і організовує опір. На її думку, президент не має наміру подавати у відставку. Раніше вона заявляла, що нічого не знає про місцезнаходження Бакієва.

Передбачається, що уряд народної довіри буде керувати Киргизією протягом півроку. За цей час буде підготовлена нова конституція країни і створені умови для демократичних виборів. На даний час парламент Киргизії розпущений, а тимчасовий уряд видав декрет, у відповідність з якою вона наділяється президентськими і урядовими повноваженнями.

Масові заворушення в Киргизії, в результаті яких опозиція захопила владу в країні, почалися 6 квітня. День по тому колона демонстрантів прорвалася до центру Бішкека і захопила будинок уряду, також опозиціонери увійшли до будівлі адміністрацій ряду інших міст. У результаті масових заворушень загинуло понад 70 людей, кілька сотень отримали різні травми.

Читайте також:

Міліція Киргизії перейшла на сторону опозиції

У Киргизії повалена влада: 68 убитих, 500 поранених

Урядові ЗМІ Киргизії: Бакієв знаходиться на півдні країни

Президент Киргизії готується дати бій опозиції

ВідеоАрмія Киргизії перейшла на бік опозиції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: