Армія КНДР перебуває у підвищеній боєготовності

Військові навчання Вашингтона і Сеула сприйняті Пхеньяном як загроза безпеці, тому армію КНДР почали готувати до війни з США. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Командування збройних сил Північної Кореї привело армію у стан підвищеної бойової готовності.

Таке рішення північнокорейських військових зумовлене спільними військовими навчаннями США і Південної Кореї, які стартують 17 серпня.

Пхеньян сприйняв військові навчання Вашингтона і Сеула як загрозу для своєї безпеки і пригрозив "негайною і нещадною відповіддю" у випадку будь-яких агресивних дій з боку США і Південної Кореї.

У розпорядженні, поширеному північнокорейською владою, мешканцям країни запропоновано "пильно стежити" за пересуванням військ супротивника і бути готовими до рішучих дій проти можливих агресорів.

Як повідомлялося, 16 серпня влада КНДР пригрозила за допомогою ядерної зброї стерти з карти світу США і Південну Корею. Повідомляється, що Північна Корея розцінила навчання як загрозу своїй безпеці та підготовку до повномасштабного вторгнення на свою територію. У КНДР повідомили, що якщо США будуть погрожувати комуністичному режиму ядерною бомбою, то самі будуть знищені ядерною зброєю.

Читайте також:

У лідера Північної Кореї знайшли рак

КНДР витратила на ядерні випробування 700 млн доларів

КНДР пригрозила стерти США з лиця землі

Засуджені в КНДР до каторги китайські журналістки визнали свою провину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: