Армія Лівану розпочала переговори з "ІД" про долю своїх бійців: стартував масштабний режим тиші

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

До режиму тиші, окрім ліванської армії, долучилися "Гезболла" та сирійська армія.

Армія Лівану розпочала переговори за участі посередників з "Ісламською Державою" у неділю, 27 серпня, коли набув чинності режим припинення вогню в рамках наступу армії на бойовиків на південно-східному кордоні із Сирією.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на анонімне джерело.

Припинення вогню розпочалося о 7:00 ранку за місцевим часом (о шостій – за київським), щоб дозволити провести переговори про долю дев'яти ліванських солдатів, які перебувають в полоні "Ісламської Держави" від 2014 року.

Ліванська шиїтська ісламістська організація "Гезболла" та сирійська армія також оголосили про припинення вогню в рамках власного наступу на "ІД" з боку кордону у сирійському західному регіоні Каламун. Про це повідомили телеканалом "Гезболли".

Під час режиму припинення вогню бійці "Гезболли" вийшли на територію західного Каламуна, аби впевнитися, що там є поховані ліванські солдати, утримувані бойовиками "ІД". 

Нагадаємо, на початку серпня ліванське шиїтське угруповання "Гезболла", яке воює у Сирії на боці Башара Асада, і сирійське опозиційне ісламістське угруповання "Фронт Нусра" провели обмін полоненими.

Залиште свій коментар

Вибір редакції