Армія обстрілює один з районів третього за величиною міста Сирії

Під вогнем артилерії виявився район Баб Амро. Цей житловий район перебуває в облозі вже чотири дні, вода і електрика відключені.

Сирійські військові обстрілюють з танкових гармат житлові квартали Хомса - третього за величиною міста країни.

Як повідомляє Бі-бі-сі з посиланням на свідчення очевидців, на світанку 11 травня, під вогнем артилерії виявився район Баб Амро.

Як розповів один з місцевих жителів, цей житловий район перебуває в облозі вже чотири дні, вода і електрика відключені. За його словами, деякі жителі Хомса чинили опір державним силам безпеки, озброївшись мисливськими рушницями.

Водночас зазначається, що перевірити істинність розповіді місцевого жителя неможливо.

Заворушення в Сирії почалися в середині березня в розташованому на кордоні з Йорданією місті Дераа. Поштовхом для них став арешт групи школярів, які писали на стінах антиурядові гасла. Люди вийшли на вулиці з вимогою звільнити підлітків.

Пізніше акції протесту перекинулися в низку інших регіонів країни, зокрема, в міста Латакія, Баніяс, Хомс, Хама і деякі передмістя Дамаску.

У ході зіткнень маніфестантів зі співробітниками правоохоронних органів у Сирії, за даними опозиції, загинули понад 700 осіб. У свою чергу, за офіційними даними, з початку "насильства, розв'язаного найманцями проти безпеки громадян і батьківщини", загинули 70 цивільних осіб і близько 100 солдатів і поліцейських.

Протести опозиціонерів в Сирії тривають, незважаючи на оголошену урядом широкомасштабну програму реформ. Зокрема, в країні скасовано надзвичайний стан, який діяв з 1963 року,що було одним з основних вимог опозиції.

Читайте також:

У заворушеннях в Сирії загинули більше 800 людей

ЄС ввів санкції проти 13 сирійських чиновників

Влада Сирії скасувала режим надзвичайного стану

ВідеоАрмія обстрілює один з районів третього за величиною міста Сирії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: