Армія обстрілює один з районів третього за величиною міста Сирії

Під вогнем артилерії виявився район Баб Амро. Цей житловий район перебуває в облозі вже чотири дні, вода і електрика відключені.

Сирійські військові обстрілюють з танкових гармат житлові квартали Хомса - третього за величиною міста країни.

Як повідомляє Бі-бі-сі з посиланням на свідчення очевидців, на світанку 11 травня, під вогнем артилерії виявився район Баб Амро.

Як розповів один з місцевих жителів, цей житловий район перебуває в облозі вже чотири дні, вода і електрика відключені. За його словами, деякі жителі Хомса чинили опір державним силам безпеки, озброївшись мисливськими рушницями.

Водночас зазначається, що перевірити істинність розповіді місцевого жителя неможливо.

Заворушення в Сирії почалися в середині березня в розташованому на кордоні з Йорданією місті Дераа. Поштовхом для них став арешт групи школярів, які писали на стінах антиурядові гасла. Люди вийшли на вулиці з вимогою звільнити підлітків.

Пізніше акції протесту перекинулися в низку інших регіонів країни, зокрема, в міста Латакія, Баніяс, Хомс, Хама і деякі передмістя Дамаску.

У ході зіткнень маніфестантів зі співробітниками правоохоронних органів у Сирії, за даними опозиції, загинули понад 700 осіб. У свою чергу, за офіційними даними, з початку "насильства, розв'язаного найманцями проти безпеки громадян і батьківщини", загинули 70 цивільних осіб і близько 100 солдатів і поліцейських.

Протести опозиціонерів в Сирії тривають, незважаючи на оголошену урядом широкомасштабну програму реформ. Зокрема, в країні скасовано надзвичайний стан, який діяв з 1963 року,що було одним з основних вимог опозиції.

Читайте також:

У заворушеннях в Сирії загинули більше 800 людей

ЄС ввів санкції проти 13 сирійських чиновників

Влада Сирії скасувала режим надзвичайного стану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: