Армія США відмовилася від створення ракетної системи майбутнього

Американська армія вирішила переглянути перспективи модернізації та оновлення військового парку. "Бойові системи майбутнього" перероблятимуть.

Міністерство оборони США схвалило рішення армії про відмову від розробки автоматичної ракетної установки NLOS-LS (Non-Line of Sight Launch System), яка створювалась в рамках програми "Бойові системи майбутнього".

При цьому розробка самої системи буде продовжена, але перейде до відання інших відповідальних осіб: програма буде збережена, тому що в ній зацікавлені ВМС США.

Приводом для відмови від розробки NLOS-LS став намір американської армії переглянути перспективи модернізації та оновлення військового парку. Не виключено, що NLOS-LS все ж таки буде створена для Пентагону, але за переробленим техзавданням. Так, зокрема, сталося з бойовими машинами MGV, що створювалися в рамках програми "Бойові системи майбутнього". Зараз для армії розробляється перспективна бойова машина GCV, яка успадкувала безліч технічних рішень у MGV.

Найближчим часом будуть переглянуті всі проекти розробок, які ведуться в інтересах армії США. Перегляд проведуть з огляду вартості, бойового досвіду, отриманого солдатами під час війни в Іраку та Афганістані, а також з точки зору можливості використання в новій техніці перспективної зброї та технологій.

Розробка NLOS-LS представляла собою контейнер, в якому було розташоване електронне устаткування і пускові установки для 15 ракет двох видів. Ракети першого типу - Loitering Attack Missiles (LAM), здатні літати над полем бою в очікуванні команди із землі і потім, отримавши координати цілі, знищити її. LAM також придатні для розвідки, ретрансляції сигналу та аерофотозйомки. Другий вид ракет - Precision Attack Missiles (PAM) - являє собою високоточні снаряди, що направляються до цілі лазерним променем.

Згадані ракети дозволили б армії США проводити атаку цілей, які знаходяться за межами прямої видимості.

Читайте також:

Росія створить бойовий вертоліт п'ятого покоління

У США створюють армію безсмертних солдатів-рабів

Американські солдати пересядуть на "літаючі хаммери"

Новий бойовий робот США буде харчуватися трупами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: