Армія Таїланду приведена в стан підвищеної боєготовності

У зв'язку із загостренням ситуації на кордоні з Камбоджею, влада Таїланду наказала армії перейти в стан підвищеної боєготовності.

Головнокомандуючий армією Таїланду генерал Сонгкітті Джагабатара віддав наказ всіх родів військ перейти в стан підвищеної бойової готовності у зв'язку із загостренням ситуації на кордоні з Камбоджею.

За словами Джагабатари, якщо Камбоджа "нападе на нас із застосуванням артилерії, ми відповімо тим же".

Нагадаємо, раніше в результаті перестрілки на кордоні Таїланду і Камбоджі загинули двоє і постраждали щонайменше п'ятеро тайських військовослужбовців. На початку вогню сторони звинуватили один одного, заявивши, що самі тільки відповідали. Бій йшов у прикордонній зоні провінції Суріна. За даними влади, із зони конфлікту пройшла екстрена осіб.

Таїланд і Камбоджа конфліктують через територію, прилеглу до цього храму. За рішенням Міжнародного суду ООН від 1962 року, сам храм належить Камбоджі, проте його головний вхід знаходиться на тайській території. Кордон між Таїландом і Камбоджею так і не був остаточно демаркований, почасти через те, що прикордонні райони залишаються заміновані.

Читайте також:

На кордоні Таїланду і Камбоджі поновилися бої за стародавній храм

Камбоджа захищатиметься від Таїланду українськими танками

"Головного ката режиму Пол Пота" засудили до 30 років

ВідеоНа кордоні Таїланду і Камбоджі поновилися бої за стародавній храм

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: