Арнольд Шварценеггер схопився за ніж, щоб розправиться з дефіцитом бюджету

Шварценеггер у своєму блозі розмістив ролик, в якому, розмахуючи гострим тесаком, пояснив, що витрати уряду треба урізати. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Губернатор штату Каліфорнія Арнольд Шварценеггер розмістив на своїй сторіночці в міні-блозі Twitter відеоролик, в якому він, стискуючи здоровенний ніж, міркує про способи боротьби з кризою.

На відео, губернатор-республіканець сидить в своєму кабінеті в Капітолії милуючись спочатку величезним двохфутовим ножем, після чого виголошує невелику промову, в якій дякує громадянам, що присилають йому різні антикризові ідеї.

Зокрема, він називає відмінною ідеєю пропозицію продавати казенні автомобілі для поповнення бюджету через інтернет-аукциони, заздалегідь залишивши на них свій автограф, що підвищило б їхню ціну.

Прес-секретар губернатора заявив, що ніж був подарунком від друга Арнольда, який йому принесли перед записом ролика, і що Шварценеггер серйозно віднісся до думки ставити автографи на автомобілях.

Передбачається, що продаж 15% гаража з 40 тис. автомобілів, що належать штату Каліфорнії, принесе бюджету близько 24 млн.

Сам ролик з Шварценеггером вже переглянули десятки тисяч користувачів інтернету.

Нагадаємо, що справи в Каліфорнії і справді йдуть погано. Влада штату вимушена скорочувати соціальні програми і звільняти бюджетних службовців. Дефіцит бюджету складає майже 30 мільярдів доларів.

Читайте також:

Шварценегер оголосив у Каліфорнії надзвичайний фінансовий стан

Шварценеггер погодився стати радником Обами

Каліфорнію рятуватимуть від фінансової кризи рекламою марихуани

У Каліфорнії хочуть легалізувати марихуану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: