"Асад тур". У Росії хочуть запустити туристичні поїздки на лінію фронту у Сирії

За небезпечну подорож доведеться викласти близько півтори тисячі доларів. 

У Москві хочуть організувати тури до Сирії із можливістю поїздок на лінію фронту. Заявку на реєстрацію товарного знаку "Асад тур"вже відправили у Федеральну службу з інтелектуальної власності (Роспатент), повідомляє російська агенція "Москва".

У розпорядження журналістів потрапила копія документу, однак на сайті видання її немає.

Президент патентної компанії Анатолій Аронов,  який займається консультуванням із питань реєстрації бренду, уточнив, що заплановані індивідуальні подорожі для невеликих груп тривалістю у чотири-п'ять днів.

"Заявник, ТОВ "Мегаполіс", розраховує в майбутньому році запустити з Москви тури в Сирію із можливістю поїздки на лінію фронту. Це будуть індивідуальні подорожі, тривалістю чотири-п'ять днів і розраховані на групи від трьох до п'яти чоловік", - сказав він.

Експерт додав, що компанія вже направила відповідні листи у посольство Сирії, а також відповідні міністерства. Наразі тривають перемовини із готелями і транспортними компаніями країни.

"Незважаючи на кризу в туристичній галузі, завжди є люди, які готові поєднувати пізнавальні цілі з можливістю своїми очима побачити природні катаклізми або побувати в місцях, розташованих поблизу бойових дій", - сказав Аронов.

Натомість "Новая газета" дізналася у президента патентної компанії вартість такої поїздки – тур коштуватиме приблизно півтори тисячі доларів на людину, включаючи квитки і проживання.

"Це нішевий продукт, який буде актуальний протягом півроку десь. Нам багато бажаючих не треба. Людина 20-30 на місяць буде достатньо. Люди сіли в літак, долетіли до Дамаска, оселилися  в готелі, а я дзвоню сирійцю, у якого є машина, і він їх провозить по цікавих місцях. Людям цікаво подивитися, як на їхніх очах робиться історія", - додав Аронов.

Коментуючи можливий попит на таку екстремальну послугу фахівець заявив: "Ви питаєте, скільки божевільних буде? Всі туристи ж божевільні - вони платять гроші за те, що можна побачити по телевізору ".

30 вересня Росія почала повітряну операцію в Сирії, надаючи підтримку уряду країни в боротьбі з терористами. Повідомляється, що операція в Сирії продовжиться до завершення наступу армії Башара Асада на терористів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: