Ассанж невдовзі покине посольство Еквадору у Лондоні - Bloomberg

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У засновника WikiLeaks почалися проблеми зі здоров'ям.

Засновник ресурсу WikiLeaks Джуліан Ассанж, якого звинувачують у розсекречуванні таємних документів, незабаром вийде зі своєї схованки у посольстві Еквадору у Лондоні. 

Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на два джерела.

За данними видання, здоров'я Ассанжа погіршилося останнім часом. Він повинен вийти з притулку у вигляді посольства Еквадору, де чоловік переховувався від звинувачень у зґвалтуванні з боку Швеції, а також екстрадиції до США, де його можуть судити за публікацію таємних урядових матеріалів. 

Після виходу з посольства зростає ризик затримання Джуліана Ассанжа, що може призвести до арешту британськими правоохоронцями. Цікаво, що американські прокурори ще не оголосили йому звинувачення.

Нагадаємо, раніше президент Еквадору заявив, що Джуліан Ассанж зрештою має вийти з посольства країни у Лондоні, де він перебуває останні 6 років. 

Як відомо, від червня 2012 року Ассанж перебуває у посольстві Еквадору у Лондоні, побоюючись арешту і видачі Швеції. Шведська влада звинувачувала Ассанжа у зґвалтуванні, але в травні 2017 року прокуратура цієї країни припинила розслідування і анулювала арешт.

Залиште свій коментар

Вибір редакції