Ассанж погодився переїхати в "теплу" Бразилію

Засновник WikiLeaks в інтерв'ю бразильським користувачам, що йому холодно у зимовому Норфолку і він із задоволенням переїде до Бразилії.

Засновник WikiLeaks Джуліан Ассанж дав інтерв'ю бразильським користувачам Інтернету, де погодився переїхати в Бразилію.

Бразильська журналістка Наталя Віана відібрала 12 питань з кількох сотень, заданих бразильцями через Інтернет, і переслала їх Ассанжу, який в даний момент знаходиться під домашнім арештом у Великій Британії.

На питання про те, прийняв би він пропозицію влади Бразилії про політичний притулок для WikiLeaks, Ассанж відповів позитивно. "У нас дуже багато прихильників в Бразилії, і ця країна веде себе досить незалежно, - сказав Ассанж. - Правда, на жаль, зараз я під арештом у зимовому Норфолку і поки не можу відправитися в теплу і прекрасну Бразилію".

Також Ассанж спростував твердження про те, що дотримується лівих політичних поглядів. "Ми просто ближче до звичайних людей, ніж до урядів, що часто трактується як прихильність лівої ідеології. Насправді, ми взагалі не займаємося політикою, ми просто доносимо до людей інформацію", - сказав засновник WikiLeaks.

Крім того, Ассанж прокоментував інформацію про те, що про WikiLeaks буде знято художній фільм. Джуліан сказав, що хоча історія проекту WikiLeaks є хорошою основою для фільму, він особисто не збирається брати участь ні в одному такому проекті. "Якщо б такий фільм вийшов, я б хотів, щоб мене зіграв Уілл Сміт", - заявив засновник WikiLeaks.

Також він запропонував Семюелу Л. Джексону зіграти роль прес-секретаря WikiLeaks Крістінн Храфнссон, а Холлі Беррі - "роль моєї чарівної асистентки". Ассанж припустив, що за участю трьох темношкірих акторів фільм міг би називатися "WikiLeaks Film Noire".

Про те, що компанії Josephson Entertainment і Michelle Krumm Prods збираються зняти фільм про Ассанжа і WikiLeaks стало відомо в січні 2011 року.

З грудня 2010 року Джуліан Ассанж знаходиться під домашнім арештом у Великобританії та очікує екстрадиції до Швеції за звинуваченням у злочинах сексуального характеру. Сайт WikiLeaks неодноразово піддавався тиску з боку влади різних країн. Зокрема, у WikiLeaks відібрали хостинг на Amazon і домен wikileaks.org. У даний момент ресурс базується в Швейцарії, сайт відкривається за адресою wikileaks.ch.

Читайте також:

Ассанж погрожує медіамагнатові Мердоку "згубними" файлами

Wikileaks: Росія може спровокувати заворушення в Криму

WikiLeaks втрачає майже 500 тисяч євро на тиждень

Ассанж вважає, що у американській в'язниці його вб'ють

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: