Ассанж погрожує медіамагнатові Мердоку "згубними" файлами

Ассанд погрожує Рупетру Мердоку оприлюднити таємні документи про його компанію News Corp.

Глава скандального ресурсу Wikileaks Джуліан Ассанж заявив, що має в своєму розпорядженні "згубну для австралійського медіамагната Руперта Мердока інформацією".

За словами Ассанжа, що очікує рішення лондонського суду про екстрадицію до Швеції, файли містять "504 документа про одну мовну корпорацію і про компанії News Corp Мердока". Загадкові файли одразу стануть доступні усім, як тільки з ним щось трапиться, наголосив Ассанж.

Медіамагнат Руперт Мердок народився в 1931 року в Мельбурні (Австралія). У 1968 році, після роботи в австралійських газетах The Daily Mirror і The Australian, вийшов на медіаринки Великобританії і США, де скуповував або створював різноманітні видання.

У корпорацію News Corp, засновану підприємцем в 1979 році, входять кінокомпанія 20th Century Fox, телеканал Fox News, соціальна мережа MySpace, компанія Dow Jones і інші проекти.

Нагадаємо, шведська прокуратура домагається видачі Ассанжа на підставі кількох звинувачень з боку двох шведок у сексуальних злочинах, у тому числі і у зґвалтуванні.

Читайте також:

Адвокати Ассанжа побоюються, що в США його стратять

Засновник WikiLeaks напише автобіографію за 1,5 млн доларів

Засновника Wikileaks Джуліана Ассанжа обрали людиною року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: