Ассанж розповів, що у в'язниці  сидів з гомосексуалістами

Як заявив Ассанж, за час перебування у в'язниці його тричі переводили з камери в камеру.

 Звільнений під заставу засновник Wikileaks Джуліан Ассанж розповів пресі про своє перебування у в'язниці. За його словами, він сидів с людьми, які були засуджені за злочини сексуального характеру.

Нагадаємо, 16 грудня Джуліан Ассанж вийшов на волю після дев'ятиденного перебування під вартою в Лондоні.

Як заявив Ассанж, за час перебування у в'язниці його тричі переводили з камери в камеру.

"Спочатку я був у камері попереднього ув'язнення. На відміну від решти ув'язнених, моя камера була постійно закрита. Потім мене перевели в крило Onslaw, де містяться 350 ув'язнених, що представляють фізичну небезпеку для інших ув'язнених і охоронців: це люди, які ймовірно були засуджені за злочини сексуального характеру, вбивства дітей ", - заявив засновник Wikileaks.

Проте, утримувати його в Onslaw, мабуть, було небезпечно, тому що існувала загроза, що хто-небудь на нього нападе і вб'є, тому Ассанжа перевели в ізольований блок, куди відправляють найбільш непокірних ув'язнених.

Як зазначив Ассанж, з кожною зміною камери умови утримання ставали все гірше."Я цілими днями знаходився один у камері. У сусідніх камерах сиділи божевільні гомосексуалісти, яки всю ніч кричали про свої злочини. Всю ніч доводилося слухати ці крики", - сказав Ассанж.

У той же час, за словами засновника Wikileaks більшість тюремних охоронців були на його боці. Один співробітник навіть передав йому записку, де було сказано: "У мене тільки два героя в цьому світі: Мартін Лютер Кінг і ви".

Ассанж таков висловився з приводи відкритої проти нього справи про згвалтування.

"У результаті цієї кампанії з дискредитації був створений величезний чорний ящик, на якому написано слово" згвалтування ". Але нам і всьому світові не говорять, що всередині цього ящика ", - зазначив Ассандж.

Він підкреслив, що" там немає нічого, що розсудлива людина могла б назвати згвалтуванням ".

Нагадаємо, засновник WikiLeaks Джуліан Ассанж в кінці 2010 року опинився у в'язниці за звинуваченням у злочинах сексуального характеру. Він був оголошений в міжнародний розшук за запитом Швеції, де якийсь час жив, і заарештований у Лондоні.

Читайте також:

Новий компромат: Ассанж спеціально рвав презервативи і відбив чужу жінку

Глава ВЕФ хоче запросити Джуліана Ассанджа на Давоський форум

Оприлюднено скандальні любовні листи засновника WikiLeaks

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: