Ассанжа визнали "найгіршим австралійцем року"

На думку редакторів журналу Zoo Weekly, що опублікува щорічний рейтинг, Ассанж, уроджений австралієць, прославився як людина, яка не вміє зберігати секрети.

 "Найгіршим австралійцем року" за визначенням австралійського чоловічого журналу Zoo Weekly став засновник WikiLeaks Джуліан Ассанж.

У супровідній статті журналу зазначається, що Ассанж, уроджений австралієць, прославився як людина, яка не вміє зберігати секрети. Він весь рік займався тим, що "ябедничає на інших", вважають у Zoo Weekly.

"Джулс, найближчим часом не чекай запрошень на вечерю", - зазначили редактори журналу.

Як відомо, заснований Ассанжем WikiLeaks придбав скандальну популярність в 2010 році, після публікації секретних документів США про військових кампаніях в Іраку і Афганістані.

Пізніше ресурс опублікував у вільному доступі конфіденційне листування американських дипломатів.

Сам Ассанж зараз знаходиться у Великобританії, де очікує чергового засідання суду з питання своєї екстрадиції до Швеції. У Стокгольмі Ассанжа звинувачують у сексуальних домаганнях.

Рейтинг, який Zoo Weekly складає щорічно, має жартівливий характер. Згадки в ньому удостоюються люди, які своїми діями в минулому році зганьбили Австралію і тому не заслуговують право називатися австралійцями. Наприклад, друге місце у списку найгірших австралійців за 2011 рік зайняв бог. Його видання дорікнуло в тому, що він "затопив" три чверті австралійського штату Квінсленд. Замикає трійку данська кронпринцеса Марі, яка народилася в Австралії. Її Zoo Weekly дорікає за датський акцент, набутий за роки проживання в Данії.

Зазначимо, що наприкінці грудня авторитетне французьке видання Le Monde назвало Джуліана Ассанжа людиною року.

Читайте також:

Джуліан Ассанж стане героєм художнього фільму

Засновник WikiLeaks напише автобіографію за 1,5 млн доларів

Жінки, що звинувачують Ассанжа у домаганнях, підтримують WikiLeaks

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: