Американські ЗМІ висловили офіційний протест Обамі через бюрократію

AP запросило в адміністрації Обами всі документи по операції ліквідації бен Ладена.

Американське інформаційне агентство Associated Press заявило "офіційний протест адміністрації Обами у зв'язку з її відмовою оперативно розглянути запит агентства про надання йому для ознайомлення урядових і військових документів", пов'язаних з операцією з ліквідації Усами бен Ладена в Пакистані.

На думку керівництва провідного новинного агентства США, "ці непотрібні бюрократичні зволікання завдають шкоди інтересам суспільства і дозволяють окремим неназваним офіційним особам США вибірково здійснювати витоки в пресу деталей операції".

AP прагне роздобути у чиновників не тільки "фотодокази загибелі бен Ладена в ході нальоту", але і всю інформацію, що охоплює період з моменту "вильоту вертольотів на завдання до того часу, коли уряд дав оцінку операції після повернення" групи спецназу.

Як повідомлялось, ватажок "Аль-Каїди" і міжнародний "терорист номер один" Усама бен Ладен був убитий в ніч на 2-е травня в місті Абботабад (в 100 км від Ісламабаду) на північно-заході Пакистану в результаті операції спецслужб США.

Його останки були скинуті в море. Фотографії вбитого бен Ладена були показані лише членам чотирьох комітетів Конгресу США.

Президент Барак Обама прийняв рішення заборонити оприлюднення фотографій, які закарбували вбитого бен Ладена, оскільки, на його думку, це "створило б загрозу національній безпеці".

"Хоча уряд зрадило розголосу частина інформації, ще багато чого залишається невідомим про наліт, його плануванні та наслідки, - заявив Майк Орескес, головний редактор відділу внутрішніх новин агентства. - Саме в цьому причина нашого запиту".

Читайте також:

Сини бен Ладена вимагають судити Обаму за вбивство батька

Оприлюднено домашнє відео бен Ладена

Бен Ладен готував замах на Обаму та теракти в Європі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: