Атака коронавірусу: Південна Корея посилює обмежувальні заходи через зростання кількості випадків COVID

Атака коронавірусу: Південна Корея посилює обмежувальні заходи через зростання кількості випадків COVID

Фото: Associated Press

У столичному регіоні країни кількість учасників приватних зборів буде обмежена шістьма людьми.

Південна Корея обмежує кількість учасників приватних зборів та вводить обмеження для роботи кафе та ресторанів з метою протидії поширенню коронавірусу.

Про це пише "Інтерфакс" із посиланням на агентство "Ренхап".

Прем'єр-міністр Південної Кореї Кім Бу Гема заявив, що, починаючи з наступного тижня, у столичному регіоні країни кількість учасників приватних зборів буде обмежена шістьма людьми. В інших регіонах дозволено збиратися не більше восьми людей. Нині ліміт становить 10 осіб у столичному регіоні та 12 в інших регіонах. Крім того, додав він, більшість громадських установ, включаючи ресторани та кафе, будуть додані до списку підприємств, які вимагають підтвердження вакцинації або негативного тесту на COVID-19 для входу.

"Навіть після сьогоднішнього дня уряд регулярно оцінюватиме всі умови захисту від вірусів, і при необхідності в будь-який час вживати оперативних заходів для посилення антивірусної кампанії", — додав він.

Прем'єр-міністр закликав людей похилого віку зробити бустерний укол вакцини проти COVID-19, а підлітків — вакцинуватися, заявивши, що вакцини є найкращим захистом від хвороби. Він також попросив підприємства, щоби співробітники якомога більше працювали вдома до кінця року.

В останні дні в країні спостерігалося зростання нових випадків зараження COVID-19 – реєструвалося понад 5 тис. на добу.

Нагадаємо, з метою протидії розповсюдженню нового штаму COVID-19 від 29 листопада Ізраїль закрив кордони іноземним громадянам. Детальніше з правилами в'їзду іноземців можна ознайомитись на сайті уряду Ізраїлю.

Читайте також:

 Чим дивує Південна Корея та як переживає пандемію

 Чим дивує Південна Корея та як переживає пандемію

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті www.vaccination.covid19.gov.ua.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація