Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Атеїст Сенцов відмовився від зустрічі з архієпископом Київського патріархату Климентом

Його сестра просить не спекулювати на цьому вчинку.

До політв'язня Кремля Олега Сенцова в російське місто Лабитнангі приїхав архієпископ Сімферопольський і Кримський УПЦ КП Климент.

Про це повідомила сестра Олега Наталія Каплан.

"Немає слів. До Олега в Лабитнангі приїхав архієпископ Климент. Так, він багато робить, зокрема, для політв'язнів. Але, блін, ми домовлялися, що перед приїздом я запитаю у Олега, чи хоче він цієї зустрічі. Все-таки Олег не є прихильником релігії, причому будь-якої. Питається, навіщо потрібні були ці домовленості?" - написала вона.

За словами Каплан, незважаючи на добрі наміри Климента, Сенцов відмовився від зустрічі зі священиком. 

"Але, люди добрі, світлі, православні, ви хоч розумієте, що не всі поділяють вашу думку, ви визнаєте існування іншої точки зору, або атеїсти - не люди і їхня думка йде на три букви?" - продовжила вона.

Сестра політв'язня попросила не спекулювати на цьому і не створювати картину, наче на Сенцова тиснули. Відмова від зустрічі - його особиста ініціатива.

ВідеоУ Криму вперше зустрілися матері Кольченка та Сенцова

Жінки звернулися до президента України, аби він посприяв якнайшвидшому звільненню їхніх синів. Сенцов у російській в'язниці голодує вже 22-й день, Кольченко - п'ятий. Просити про будь-що очільника Кремля Лариса Кольченко та Людмила Сенцова не хочуть.

У Криму вперше зустрілися матері Кольченка та Сенцова

Нагадаємо, відомі російські діячі культури Андрій Звягінцев, Лія Ахеджакова та Світлана Каминіна підтримали українського політв’язня Олега Сенцова

Залиште свій коментар

Вибір редакції