Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Атомний підводний човен США за майже $ 3 млрд назвали на честь рідного штату Мішель Обами

Нове судно, яке було передано військово-морським силам США,  призначене для боротьби з ворожими субмаринами на глибині.

Військово-морським силам США офіційно переданий на озброєння новий атомний підводний човен "Іллінойс", будівництво якого обійшлося у $ 2,7 млрд.

На створення підводного човна пішло майже п'ять з половиною років, повідомляє ТАСС.

Церемонія введення атомного підводного човна в експлуатацію відбудеться 29 жовтня в Гротоні, штат Коннектикут - там, у центрі виробництва підводних човнів компанії Electric Boat Corporation, підрозділу корпорації General Dynamics, проводилася остаточна збірка.

Зазначається, що це буде вже 13-й човен класу "Вірджинія". Човни цього класу призначені для боротьби з ворожими субмаринами на глибині, а також для проведення прибережних операцій. "Іллінойс", довжина якого становить близько 115 метрів, вміщує до 130 членів екіпажу і здатен перевезти на своєму борту високоточні крилаті ракети великої дальності "Томагавк", уточнює Associated Press.

До речі, човен отримав свою назву на честь рідного штату дружини президента США Мішель Обами.

Всього американський флот замовив ще 15 підводних човнів класу "Вірджинія", і 10 з них знаходяться в стадії будівництва. Останню з субмарин цієї серії планується поставити ВМС в 2023 році, вона стане 28-ю в своєму класі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції