Аварія на канатній дорозі в Італії: трьох осіб підозрюють у вбивстві через необережність

Аварія на канатній дорозі в Італії: трьох осіб підозрюють у вбивстві через необережність

Фото: Associated Press

Слідство з'ясовує, чому не запрацювали запобіжні пристрої, які повинні були загальмувати падіння кабіни.

В Італії заарештували трьох осіб з компанії-оператора канатної дороги через аварію, внаслідок якої загинули 14 пасажирів, двоє з яких — діти. Серед підозрюваних — директор компанії Ferrovie del Mottarone, інженер та керівник оперативного відділу. 

Про це пише Mirror з посиланням на місцеві ЗМІ. 

Італійська прокуратура відкрила провадження за підозрою у вбивстві через необережність. Слідчі з'ясовують, як обірвався буксирний трос і чому не вдалося активувати запобіжні пристрої, які повинні були загальмувати падіння кабіни.

Були вилучені камери відеоспостереження, на яких видно, що оператор готувався відкрити двері кабіни на вершині гори Моттароне, коли трос фунікулера зірвався, після чого кабіна почала падати, а система автоматичного гальмування кабіни при цьому не спрацювала.

Міністр транспорту та інфраструктури Енріко Джованніні заявив, що уряд створить комісію, яка буде розслідувати цю катастрофу, яка стала найстрашнішою в Італії від 1998 року, коли американський військовий літак, що низько летів, крилом зрізав канат підйомника. Тоді загинули 20 людей.

П’ятирічний хлопчик Ейтан єдиний вижив під час аварії на канатній дорозі в Італії. Він перебував на відпочинку зі своєю сім'єю і внаслідок катастрофи втратив батьків, молодшого брата і прадідуся з прабабусею. Ейтан отримав численні переломи кісток, і його перевезли до лікарні в Турині, де він був у тяжкому стані після операції. Нині хлопчик у стабільному стані.

Нагадаємо, металевий трос, до якого кріпляться кабіни, обірвався, коли кабіна була вже в кінці шляху, поблизу другої з боку гір опори. За різними даними, вона впала з висоти 10-20 метрів. Загальна довжина канатної дороги становить майже 1,5 кілометра.

Аварія сталася на останніх хвилинах, зазвичай вся дорога займає 20 хвилин. Більшість жертв загинули на місці події, частину тіл виявили всередині уламків, а інших викинуло в ліс.

У моторошній аварії на канатній дорозі Стреза-Моттароне на півночі Італії загинули три покоління однієї сім'ї, подружжя, яке святкувало 40-річчя дружини, та заручені пари, які невдовзі збиралися одружитися. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація