Аварія з токсичними хімікатами у Північному морі: узбережжя розчищають голландські військові

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Біля голандського північного узбережжя виявили мішок з органічним пероксидом.

Голландські військові приєдналися до робіт з прибирання пляжу у п'ятницю, 4 січня, за два дні після того, як 270 морських контейнерів впали з одного з найбільших у світі вантажних суден у Північне море через шторм.

Про це повідомляє AFP.

Сотні солдатів висадилися на острові Схірмонніког, біля голландського північного узбережжя, де було виявлено закритий мішок небезпечного порошку, змитим з корабля.

Порошок був ідентифікований органами як "органічний пероксид", легкозаймиста речовина, що використовуються для виготовлення пластмас.

Об'єкти, включаючи пластмаси та полістирол, продовжують припливати на берег голландських пляжів, а місцеві жителі допомагають в операції з очищення.

Поки що близько 30 контейнерів були знайдені біля узбережжя Нідерландів і Німеччині. Берегова охорона повідомила, що три контейнери, в яких перевозили органічний пероксид на MSC Zoe, не були знайдені і , ймовірно, затонули.

Нагадаємо, поблизу німецько-нідерландського кордону сталася аварія на вантажному кораблі. Більшість контейнерів дрейфує у водах, а до тих, що вже вимило на берег, надзвичайники просять людей не підходити.

Відео З вантажного корабля у Північне море випало близько 270 контейнерів

Аварія на вантажному кораблі поблизу німецько-нідерландського кордону. В умовах шторму з судна випали близько 270 контейнерів. Більшість дрейфує у водах, а до тих, що вже вимило на берег, надзвичайники просять людей не підходити. Принаймні у трьох ящиках міститься дуже токсична речовина - органічний пероксид. 

З вантажного корабля у Північне море випало близько 270 контейнерів

Залиште свій коментар

Вибір редакції