Аварію на ГЕС пов'язали з сейсмічною вібрацією

Вібрація в діапазоні від 14 до 18 герц була зареєстрована сейсмологами за 15-45 хвилин до аварії. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Аварія на Саяно-Шушенській ГЕС може бути пов'язана з аномальною сейсмічною вібрацією, заявив керівник Ростехнагляду Микола Кутьін.

За словами Кутьіна, вібрація в діапазоні від 14 до 18 герц була зареєстрована сейсмологами за 15-45 хвилин до аварії. "Ми припускаємо, що це напряму пов'язано з виходом у незапланований режим роботи одного з гідроагрегатів", - сказав глава Ростехнагляду.

Аварія на Саяно-Шушенської ГЕС відбулася вранці 17 серпня. Машинний зал станції був частково зруйнований і затоплений. Врятуватися вдалося лише декільком з 80 працівників, які знаходилися на ГЕС. Підтверджена смерть 71 людини, четверо людей залишилися зниклими без вісті.

Незабаром після аварії Микола Кутьін заявив, що жодна з трьох систем захисту станції не спрацювала. Однак 26 серпня розробник захисних систем, гендиректор ТОВ "НПФ 'Ракурс" Леонід Чернігів спростував дане твердження. Він сказав, що розробники розшифрували дані про роботу систем і прийшли до висновку, що автоматика діяла нормально.

Компанія-оператор ГЕС "РусГидро" 25 серпня оголосила, що така причина аварії, як людський фактор, виключена.

Читайте також:

Аварію на Саяно-Шушенській ГЕС порівняли з Чорнобилем

На Саяно-Шушенській ГЕС знайшли тіла ще двох загиблих

У Росії відкинули версію теракту на Саяно-Шушенській ГЕС

Путін прирівняв зниклих безвісти на ГЕС в Хакасії до загиблих

ВідеоЛіквідація аварії на російській ГЕС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: