Аварію на Саяно-Шушенській ГЕС порівняли з Чорнобилем

Сергій Шойгу вважає аварію на ГЕС в Хакасії, яка забрала життя понад 70 людей, "Чорнобилем без радіації". Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Керівник МНС Росії Сергій Шойгу назвав аварію на Саяно-Шушенській ГЕС, в результаті якої загинула 71 людина і ще четверо вважаються зниклими безвісти, "Чорнобилем, але без радіоактивних наслідків".

При цьому він підкреслив, що, на відміну від Чорнобиля, очевидно, що ГЕС можна і потрібно відновити.

Зараз на місці аварії залишаються 156 рятувальників. Вони контролюють демонтаж устаткування і продовжують пошуки чотирьох зниклих безвісти працівників станції.

Аварія на Саяно-Шушенській ГЕС сталася вранці 17 серпня. Потужний потік води, який хлинув на станцію, зруйнував кілька гідроагрегатів, пошкодив устаткування. 71 людина загинула, тіла ще 4 поки що не знайшли. Ще 12 осіб було госпіталізовано, двоє з них досі перебувають в лікарні. Також медикам довелося госпіталізувати двох родичів жертв аварії з нервовим шоком.

Причини аварії поки що не повідомляються. Але російська влада відкинула версію терористичного акту та "людський чинник". Роботи з відновлення станції, за оцінками фахівців, займуть до чотирьох років.

ЗМІ (зокрема, британська The Independent) вже порівнювали аварію на ГЕС з Чорнобильською катастрофою 1986 року. Журналісти висловлювали припущення, що аварія приверне увагу російського керівництва до зносу устаткування і необхідності оновлення енергетичного комплексу.

Читайте також:

На Саяно-Шушенській ГЕС знайшли тіла ще двох загиблих

У Росії відкинули версію теракту на Саяно-Шушенській ГЕС

Путін прирівняв зниклих безвісти на ГЕС в Хакасії до загиблих

Порушено кримінальну справу проти журналіста, який висвітлював аварію на ГЕС

ВідеоЛіквідація аварії на російській ГЕС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: