Ліван заявив про вторгнення авіації Ізраїлю в свій повітряний простір

Одна пара безпілотників протягом доби двічі кружляла над південними районами Лівану, інша пара пролетіла від південного кордону на північний схід і назад.

Чотири ізраїльських безпілотних літальних апарата 6 липня вторглися в повітряний простір Лівану. Про це повідомили офіційні представники ліванської армії.

За їх інформацією, одна пара безпілотників протягом доби двічі кружляла над південними районами країни, інша пара пролетіла від південного кордону на північний схід і назад.

Чи намагалися ліванці збити порушників, не повідомляється. Невідомою залишається і мета появи ізраїльських безпілотників над Ліваном.

В останні дні в Лівані розгорається політична криза, викликана небажанням нового уряду країни, контрольованого шиїтської "Хізбаллою", підкоритися рішенням Спеціального трибуналу ООН по Лівану.

Суніти, що залишилися в опозиції, вже заявили, що така позиція кабінету міністрів може привести до громадянської війни.

Трибунал звинуватив чотирьох членів "Хізбалли" (у тому числі - двох високопоставлених) у вбивстві колишнього прем'єр-міністра Лівану - суніта Рафіка Харірі. У відповідь на це шиїти звинуватили трибунал в роботі на США та Ізраїль, одночасно відмовившись видавати суду своїх людей.

Читайте також:

"Хізбалла" спіймала в своїх рядах трьох американських шпигунів

"Хізбалла" готується до війни з Ізраїлем

Ліван скаржиться в ООН: Ізраїль зламав мобільну мережу і контролює всі переговори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: