Авіація Каддафі розбомбила аеропорт Бенгазі

Лівійські ВПС завдали ракетного удару по аеропорту Бнейна, а повстанці спорядили та відправили в небо старі МіГи.

Винищувачі лівійських ВПС завдали ракетного удару по аеропорту Бнейна, розташованому в 10 кілометрах на південь від Бенгазі.

Повітряний рейд відбувся після відмови населення східної столиці залишити місто перед його штурмом військовими частинами, вірними режиму Муаммара Каддафі.

У ніч на 17 березня стало відомо, що армія Лівії дала мешканцям Бенгазі 24 години, щоб залишити військові об'єкти.

Як раніше заявив син Муамара Каддафі Сейф аль-Іслам, урядові війська, які стоять на підступах до Бенгазі, мають намір повернути собі контроль над містом протягом 48 годин.

В інтерв'ю російським ЗМІ, відповідаючи на питання, чи вдасться він до штурму Бенгазі, Каддафі відповів: "З бунтівниками впораються самі жителі Бенгазі, тому немає необхідності у використанні сили".

Друге за величиною місто Лівії Бенгазі з початком збройного протистояння прихильників і супротивників Каддафі стало центром повстанців.

Тим часом самі революціонери заявили про перше успішне використання "Військово-повітряних сил вільної Лівії". На сайті, підконтрольному опозиції, повідомляється, що в результаті ударів з повітря були потоплені два патрульні катери урядових сил. За даними арабських журналістів, бомбити позиції урядових військ під Адждабія вилітають два старих МіГа. Крім того, повстанцям вдалося спорядити один бойовий вертоліт.

Читайте також:

Влада Лівії запевнила, що покінчить з повстанцями за 48 годин

Арабський світ вимагає від ООН закрити повітряний простір над Лівією

Лівійські повстанці визнали поразку в Рас-Лануфі

Євросоюз визнав лівійську опозицію законною владою в країні

ВідеоАрмія Каддафі наближається до міста Бенгазі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: