Авіація НАТО почала бомбити Кандагар

В результаті дводенних атак провінції Кандагар з повітря було вбито 45 бойовиків руху Талібан. авіація НАТО спочатку розбомбила житловий будинок у повіті Хашин, де, за даними іноземних військових, засідали польові командири Талібану.

У неділю, 13 червня, літаки НАТО почали бомбардування провінції Кандагар на півдні Афганістану, яка до останнього часу вважалася одним з головних оплотів талібів.

В результаті дводенних атак з повітря було вбито 45 бойовиків руху Талібан.

Начальник сил безпеки поліції провінції Кандагар Ахмад Валі Ширзад повідомив, що авіація НАТО спочатку розбомбила житловий будинок у повіті Хашин, де, за даними іноземних військових, засідали польові командири Талібану. Повідомляється про загибель усіх польових командирів.

Ширзад додав, що пізніше ударам піддалися кишлаки Шатут, Чінарто, Нісір-Каріз, внаслідок чого було вбито ще 25 бойовиків.

Агентство Бахтар, тим часом, повідомляє про 60 мирних жителів, які загинули в результаті нальотів Натовської авіації. Губернатор Кандагара наразі не підтверджує цю інформацію.

Зазначимо, що напередодні президент Афганістану Хамід Карзай зустрівся із старійшинами пуштунських племен і народними представниками міста Кандагар, аби заручитися їхньою підтримкою при проведенні військової операції проти терористів. Карзай, який сам є уродженцем Кандагара, попросив старійшин висловити підтримку його спробам нормалізувати ситуацію в цьому регіоні.

Нагадаємо, в лютому цього року в адміністрації президента США Барака Обами заявили, що військова операція в афганському місті Кандагар розпочнеться вже цього року.

Пізніше Reuters із посиланням на заяву американських властей повідомило, що перша фаза операції - зачистка - має бути завершена до початку священного мусульманського місяця Рамадан, який відзначають наприкінці літа.

Читайте також:

Польща домагатиметься завершення операції НАТО в Афганістані

Україна збільшить свою присутність в Афганістані

Таліби напали на базу ВПС США в Афганістані

Армія США застосувала музику Metallica для психічної атаки на талібів

Залиште свій коментар