Авіація НАТО знищила у Лівії корабель і кілька військових об’єктів

Також були знищені один танк, два радара ППО, два командно-контрольних об'єкта і одне сховище боєприпасів.

Літаки країн НАТО, що беруть участь в операції "Об'єднаний захисник" в Лівії протягом доби здійснили 147 вильотів, у тому числі 49 бойових, знищивши, зокрема, один корабель, один танк, два радара ППО, два командно-контрольних об'єкта і одне сховище боєприпасів, повідомила в неділю прес-служба альянсу.

Всього з 31 березня, коли операція перейшла під командування НАТО, в рамках забезпечення безпольотною зони над Лівією було здійснено 7 тисяч 732 вильоту, з них 2 тисячі 975 - бойових.

Для контролю за виконанням ембарго на поставки зброї до Лівії патрулювання в центральному Середземномор'ї в суботу, 21 травня вів 21 корабель НАТО. З моменту початку операції військовослужбовці альянсу зупинили для перевірки 1002 судна, у тому числі десять - у суботу. Висадка на борт морського транспорту в ході проведення операції проводилася 47 разів, сім разів за наполяганням військових капітани змінювали курс проходження суден.

З середини лютого в Лівії почалися масові демонстрації з вимогою догляду правлячого країною більше 40 років Муамара Каддафі, які згодом переросли в збройне протистояння між урядовими силами і повстанцями.

Як відомо, Радбез ООН 17 березня прийняв резолюцію, що передбачає введення безпольотною зони над Лівією і відкриває можливість іноземного військового втручання в ситуацію у країні. У операції коаліційних сил беруть участь, зокрема, Великобританія, Франція, США, Канада, Бельгія, Італія, Іспанія, Данія, Норвегія. Керівництво кампанією в Лівії 31 березня повністю перейшло до представників командування НАТО.

Читайте також:

Євросоюз відкрив місію у "столиці" лівійських повстанців

ВПС НАТО знищили вісім кораблів Каддафі

Лівія спростувала чутки про втечу дружини і дочки Каддафі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: